top of page

Získejte soukromí a ochranu před sluncem s našimi fóliemi na okna! Naše fólie vám pomohou ušetřit energii a zlepší vaše soukromí. Využijte naši širokou nabídku barevných a reklamních fólií na okna a získejte dokonalý vzhled vašeho domova nebo kanceláře. Naše fólie jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou snadno instalovatelné. Navíc nabízíme konkurenceschopné ceny a rychlé dodání.

Působíme v těchto lokalitách: 

Pardubický kraj, Královehradecký kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Praha a okolí, Vysočina

 

Typy fólií:

SOLÁRNÍ FÓLIE

- Solární  fólie Infrasol primárně slouží k  zadržení nárůstu tepelné energie během letních měšsíců, snížení oslnivého záření od slunce, snížení viditelnosti z exteriéru do vnitřku místnosti, ale 
i snížení úniku sálavého tepla během zimních měsíců  ve světlejších i tmavších variantách.

 

Více info na:

https://infrasol.cz/folie-na-budovy/solarni-folie/

TERMOIZOLAČNÍ FÓLIE

- NOVINKA 2022 ! NEJOBLÍBENĚJŠÍ A NEJPOPULÁRNĚJŠÍ VARIANTA FÓLIÍ

- Všechny vlastosti jako solární, ale jejich výhodou je speciální schopnost v zamezení úniku sálavého tepla v zimních měsících. Tyto fólie jsou zvláště oblíbené pro instalaci na okna budov v obalastech, kde se dostatečné vytápění místností během zimních měsíců stává finančně neúnosné.

 

Více info na:

https://infrasol.cz/folie-na-budovy/termalni-folie/

BEZPEČNOSTNÍ FÓLIE

- Hlavním učelem těchto fólií je zabránění snadného průniku skrze sklo a snížení možého poranění v případě náhodného nebo úmyslného rozbití skla. Bezpečnostní fólie Infrasol slouží jako efektivní
ochrana před snadným vniknutím do prostoru skrze rozbité sklo jak zloději, tak i během násilných civilních nepokojů. V případě nejrůznějších přírodních katastrof, nebo i požárů naše bepečnostní fólie drží ostré úlomky rozbitého skla pevně na svém povrchu, a tím zamezí případnému poranění.

Více info na:

https://infrasol.cz/folie-na-budovy/bezpecnostni-folie/

PRIVÁTNÍ FÓLIE

- Hlavním účelem těchto fólií je zabránění průhledu skrze okno, zabránění přechodu 99% ničivého UV-A záření, nebo kompletní 100% zatmavení průchodu světla.
Je to rychlá a finančně efektivní náhrada 
(pískovanému sklu, nebo i plně zatemňovacím materiálům) všude tam, kde je potřeba zabránit průhledu skrze sklo, ale kde je také vyžadován přístup denního světla.

 

Více info na:

https://infrasol.cz/folie-na-budovy/privatni-folie/


Kontaktujte nás pro více informací!

objednávka folie na okna
bottom of page