top of page

Profesionální reklama pomocí sociálních

content-is-king.jpg

Dlouholeté zkušenosti

a moderní trendy reklamních taktik jsme získali podnikáním v USA, které si nyní přinášíme do ČECH !! 

 

Doba vyhledávačů a reklam na Googlu je pryč, je zde doba sociálního inženýrství !

Co děláme

- Zviditelníme a prodáme jakýkoliv váš produkt, jakoukoliv službu, firmu, event, politickou kampaň, technologie, oslovíme libovolné spektrum lidí, dokážeme zobrazování reklam cílit na určité obory, oblasti, stáří publika, pohlaví, vybudujeme komunitu, oslovíme naše spolupracující influencery, vytvoříme komunitní servery, kde se bude debatovat vše, co jen vy si budete přát ! 

1) FACEBOOK – vymýšlení a sestavování cílených reklam, oslovitelnost 100 - 1.000.000.000 lidí ve všech světových státech, na územích jak  globálních, tak konkrétních, dokonce i v konkrétních krajích !  vyfiltrujeme zájmy potencionálních klientů, věk, klíčová slova atd. Maximální dosahy, maximální prokliky na vaše stránky/eshop

2) TWITTER – Pomůžeme Vašemu účtu získat followery, publikum, nastavíme reklamy, zařídíme to, aby vaše tweety byly retweetovány a na očích !

 

3) INSTAGRAM – Vybudujeme nebo boostneme vaší instagramovou stránku pomocí influencerů, správně použitých reklam, partnerských instagramů, správnými a dobře formulovanými příspěvky, reels, videi

 

4) TELEGRAM – Vytvoříme telegram kanály pro diskutování o vašich produktech/značce

5) DISCORD – Vytvoříme komunitní fungující servery, kde se lidé budou stávat vašimi členy, sdělovat si zkušenosti, nebo si jen tak o vašich produktech povídat. Umíme vás zařadit mezi nejvyhledávanější servery, chod serveru a jednotlivých kanálu zautomatizovat, nebo se vám o vše starat.

6) YOUTUBE – zajistíme vám sledovanost vašich videí implementací do reklam, nebo naboostujeme váš Youtube kanál na maximum

7) NFT – můžeme vaše produkty zdigitalizovat, udělat veřejnou NFT galerii na základě počtu kusů vámi určených, připravíme, naprogramujeme, namintujeme. Jsme autory na Opensea, Crypto, Binance, Foundation, Solana a již brzy KRAKEN. Můžeme použít již naše ověřené účty s Volume, nebo Vám založit nové.

8) REÁLNÉ POSTAVY – lidé o vás budou mluvit, propagovat, nosit vaše značky a používat vaše výrobky

9) REDDIT – Vhodně zvolíme kde a jak vás propagovat a zde budeme propagovat

10) DATABÁZE - Vlastníme emailové a telefonické databáze milionů Českých občanů, firem, akciových společností, cílových skupin a sektorů. Vlastníme emailové databáze 1.000.000.000 emailových aktivních schránek po celém světě. Umíme rozeslat i miliony emailů denně do cílových skupin, zemí aj. !

Vytvoříme vám nové sociální sítě nebo vylepšíme stávající, zajistíme obděratelé, followery, reálné publikum zajímající se o vaše produkty. Zajistíme jakoukoliv grafickou stránku, v týmu máme jak photoshopery, tak Blendery ( 3D vizualizace, videa) . Zajistíme fungující propojení mezi weby, nebo aplikacemi. Zajistíme, aby s Vašimi produkty byli vyfoceni reální lidé, užívající reálně vaši značku / výrobky, vytvoříme komunity kladně diskutující o vašich produktech, vytvoříme tlak na publikum, zajistíme v tomto směru naprosto COKOLIV !

Z každého oboru máme jen ty nejlepší, komplexní reklamy dosahují nepopsatelných výsledků. Každá zakázka je INDIVIDUÁLNÍ. Záleží na oboru, značce, požadovaných výsledků a očekávání.  My vás dostaneme na měsíc.

Vhodné hlavně pro velké korporáty, ale rádi pomůžeme i malé firmě či jednotlivci.

bottom of page