top of page

Fólie na okna

solární náhledová.png

SOLÁRNÍ FÓLIE

- Solární  fólie Infrasol primárně slouží k  zadržení nárůstu tepelné energie během letních měšsíců, snížení oslnivého záření od slunce, snížení viditelnosti z exteriéru do vnitřku místnosti, ale 
i snížení úniku sálavého tepla během zimních měsíců  ve světlejších i tmavších variantách.

 

Více info na:

https://infrasol.cz/folie-na-budovy/solarni-folie/

termoizolační náhledová.png

TERMOIZOLAČNÍ FÓLIE

- NOVINKA 2022 ! NEJOBLÍBENĚJŠÍ A NEJPOPULÁRNĚJŠÍ VARIANTA FÓLIÍ

- Všechny vlastosti jako solární, ale jejich výhodou je speciální schopnost v zamezení úniku sálavého tepla v zimních měsících. Tyto fólie jsou zvláště oblíbené pro instalaci na okna budov v obalastech, kde se dostatečné vytápění místností během zimních měsíců stává finančně neúnosné.

 

Více info na:

https://infrasol.cz/folie-na-budovy/termalni-folie/

bezpečnostní náhledová.png

BEZPEČNOSTNÍ FÓLIE

- Hlavním učelem těchto fólií je zabránění snadného průniku skrze sklo a snížení možého poranění v případě náhodného nebo úmyslného rozbití skla. Bezpečnostní fólie Infrasol slouží jako efektivní
ochrana před snadným vniknutím do prostoru skrze rozbité sklo jak zloději, tak i během násilných civilních nepokojů. V případě nejrůznějších přírodních katastrof, nebo i požárů naše bepečnostní fólie drží ostré úlomky rozbitého skla pevně na svém povrchu, a tím zamezí případnému poranění.

Více info na:

https://infrasol.cz/folie-na-budovy/bezpecnostni-folie/

privátní náhledová.png

PRIVÁTNÍ FÓLIE

- Hlavním účelem těchto fólií je zabránění průhledu skrze okno, zabránění přechodu 99% ničivého UV-A záření, nebo kompletní 100% zatmavení průchodu světla.
Je to rychlá a finančně efektivní náhrada 
(pískovanému sklu, nebo i plně zatemňovacím materiálům) všude tam, kde je potřeba zabránit průhledu skrze sklo, ale kde je také vyžadován přístup denního světla.

 

Více info na:

https://infrasol.cz/folie-na-budovy/privatni-folie/

Galerie fotografií a videa

Certifikace

a3dabb31-3666-43da-95e4-243addba675c.png
03792b49-e5ba-4f37-bc99-d0bcaacadc92.png
bottom of page